Baras Yapı

Baras Yapı 2000 yılından bu yana, inşaat sektöründe Türkiye’ nin en önemli turizm merkezi haline gelen Antalya’ da birçok 5 yıldızlı otel’ e hizmet vermektedir.

Ayrıca Perge Bulvarındaki 1000 m2’ lik Showroom ile de perakende müşteriye de dekorasyon alanında hizmet veren köklü bir firmadır. Birçok projeyi kalite anlayışından ödün vermeden zamanında tamamlayarak, kısa sürede sektörünün tercih edilen firması haline gelmiştir.

2013 yılında İstanbul şubesini de faaliyete geçirerek hizmet alanını genişletmiş ve birçok önemli projeye imza atmıştır. Baras Yapı hedefleri doğrultusunda istikrarlı büyümesini temel ilkelerinden vazgeçmeden sürdürmekte olup, sektörün hızla gelişen güçlü firmaları arasında yerini almıştır.

Nasıl Çalışırız?

Baras güvencesinde çözeceğiniz tüm sorunlarınız Baras iş etiği ve kalitesinin garantisi altındadır. En kaliteli hizmeti vermek amacıyla kendi alanında dünyanın dev markalarıyla çalışırız.

Parke, su izolasyonu, boya, mantolama, bakım-onarım ve zemin kaplamaları konusunda iş ortaklarımızla birlikte profesyonel hizmet sunuyoruz.

Basın